newsy rss Konta osobiste
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-07-03
USD3,9764+0,60%
EUR4,4671+0,03%
CHF4,2018+0,23%
GBP4,9560+0,12%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Konta Citi Handlowy z nowymi prowizjami

2010-07-19

Citi Handlowy od 17 lipca wdraża zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji odnoszących się do oferowanych przez siebie rachunków bankowych.

Konta Citi Handlowy z nowymi prowizjami

Przemiany dotyczą właścicieli CitiKonta, CitiOne oraz konta zakładanego przez Internet CitiOne Direct, a także rachunków oszczędnościowych - Konta Oszczędnościowego i Konta SuperOszczędnościowego.

Zdecydowana część modyfikacji miała charakter doprecyzowujący. Bank zaokrąglił do pełnych złotych opłaty, które dawniej posiadały końcówki rodem z marketu. Przykładowo – prowizja za dostęp do usługi CitiAlerts wynosiła 4,90 zł w Pakiecie Standard oraz 9,90 zł w Pakiecie Premium, w tej chwili jest to 5,00 zł i 9,00 zł. Również zrezygnowano z prowizji w wysokości 3,99 zł za przelew zewnętrzny dla CitiOne, wprowadzając w to miejsce opłatę w wysokości 4,00 zł. Uzupełnieniu z 7,99 zł do 8,00 zł uległy również opłaty za przelewy i wypłaty gotówkowe w ramach rachunków oszczędnościowych.

Bank także zrezygnował z naliczania od właścicieli CitiKonta opłaty za dostęp do bankowości telefonicznej CitiPhone. Do tego momentu za posiadanie tej usługi, w innych instytucjach bez prowizji, klienci musieli płacić 2,99 zł co miesiąc. Bezpłatne będą też przelewy wewnętrzne wykonywane przy pomocy konsultanta CitiPhone. Do tej pory w zależności od posiadanego rachunku osobistego przelew kosztował od 2,99 do nawet 9,99 zł.

Citi Handlowy zlikwidował też dosyć spore opłaty za przelewy wewnętrzne wykonywane w oddziale. Aktualnie użytkownicy rachunków bankowych, nawet użytkownicy CitiOne Direct będą mieli możliwość ich dokonywać bezpłatnie.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe
Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Poznaj ofertę kart na polskim rynku.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości