newsy rss Konta osobiste
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-07-02
USD3,9528-0,16%
EUR4,4659+0,44%
CHF4,1920+0,28%
GBP4,9500+0,93%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Oszczędzaj z MultiBankiem

2009-07-23

Akcją edukacyjną pod takim tytułem MultiBank zachęca Klientów do oszczędzania na podstawowych usługach bankowych, promując jednocześnie mechanizmy zwalniające z opłat. W komunikacji wykorzysta Internet, serwis transakcyjny i multilinię.

Pomimo rosnącej popularności rozwiązań bezkosztowych, nawet w dużych miastach część osób korzystających z usług banków nie wykorzystuje w pełni możliwości ograniczenia swoich wydatków. Tam, gdzie jest to możliwe, rezygnacja z tradycyjnej dokumentacji papierowej lub wykorzystanie kanałów zdalnych i możliwości uzyskania zwolnienia z opłat jest korzystne zarówno dla Klienta, jak i banku. – mówi Hubert Pałgan, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w MultiBanku - Przykładowo, bank zarabia, jeśli regularnie zasilamy rachunek pensją lub często płacimy kartą w sklepie. Może więc zrezygnować z opłat za te usługi, dzieląc się zyskiem z Klientem. Taka transakcja będzie korzystna dla obu stron. Klienci zyskają również używając aktywnie produktów jednej instytucji finansowej, ponieważ będzie im łatwiej uzyskać zwolnienia z opłat lub preferencyjne warunki. W komunikacji będziemy więc zachęcać do analizy swoich cyklicznych wydatków i wskazywać rozwiązania, które mogą pomóc w odciążeniu domowego budżetu. Chcemy w ten sposób pokazać, że nawet w trudnych czasach usługi bankowe mogą być tanie lub nawet bezpłatne. dodaje.

Na stronie internetowej bank przygotował oddzielną sekcję, w której zamieścił praktyczne informacje na temat tego, w jaki sposób można ograniczyć miesięczne wydatki na usługi bankowe lub obsługę stałych płatności. Klienci otrzymają również elektroniczne bądź telefoniczne zaproszenie do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółami akcji.


Informacje dodatkowe:

Z danych MultiBanku wynika, że proste rozwiązania obniżające koszt usług bankowych znajdują uznanie Klientów. Przykładowo, z wyciągów elektronicznych do rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego lub karty kredytowej korzysta już prawie 63% jego Klientów, a ponad 90% wykonuje operacje związane z obsługą rachunku przez Internet. Z korespondencji elektronicznej najchętniej korzystają mieszkańcy Krakowa (prawie 80% otrzymuje wyciągi na wskazany adres e-mail). Wyprzedzają pod tym względem warszawiaków (67%), wrocławian (64%), poznaniaków (63%) i łodzian (53%).


źródło: www.multibank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe - porównanie
Karty kredytowe, na które stać każdego. Oferta wielu banków w jednym miejscu.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości